0212 258 72 51
0542 679 33 22

Bahçe Kapıları Otomasyonu

Bahçe Kapısı Otomasyonu Nedir?

Bahçe kapısı otomasyonu, evlerimizin güvenliği, bahçelerimizi ve alanlarını belirlemek, giriş çıkış kontrolü sağlamak için bahçe kapılarınıza uygun motor sistemi takılarak otomatik hale getirilmesidir. Elektrik sistemine bağlanan motor; yanakayar kapılarda kremiyer dişli ile, dairesel kapılarda ise kol yardımı ile kapılarınızın hareketini uzaktan kontrol etmenize izin verir.

bahçe kapısı bahçe kapısı

Yanakayar ve dairesel olmak üzere iki tip bahçe kapısı otomasyonu vardır. Yanakayar sistemlerde; tek motor sistemi dişli yardımı ile kapılarınızı açar.

Dairesel sistemlerde ise; kapılarınızın kanat sayısına göre motor uygulanır. Tek kanatın açılmasını isterseniz tek kanata motor sistemi uygulanır, çift kanadın açılmasını isterseniz çift kanada motor sistemi uygulanır.

Bahçe kapısı sistemlerinde güvenli kullanım ise; fotoselli lamba (radar) sistemi ile sağlanır. Kapının sıkışma pozisyonuna gelmesi yada takılması durumunda hareketini güvenli şekile alır ve herhangi bir kaza yaşanmasını önler.

Nerelerde Kullanılabilir?

Öncelikle yaşam alanlarımızdan villalar, site girişleri, özel müstakil evler hatta endüstriyel anlamda da bir çok kullanım sahası mevcuttur.

Kullanılan yere, kapı ağırlığına ve kapıların maruz kaldığı dış etkenlere göre uygun motor seçilerek istediğiniz yerde sorunsuz kullanabilirsiniz.

Kapıma Nasıl Bir Motor Seçmeliyim?

Bahçe kapılarınıza uygun motoru seçmek çok önemlidir. Dilerseniz, teknik ekibimize ulaşabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Motor seçiminde öncelikle kapınızın yanakayar veya dairesel mi hangi tip olduğunu bilmek gerekir. Bu durumda yanakayar kapılara motor seçimlerinde dikkate alınan öğeler;

Dairesel kapılarda ise;

Motorların Özellikleri

Bahçe Kapısı Otomasyon Fiyatları

İstanbul içi montaj dahil bahçe kapısı fiyatı
sadece 1250 TL

Bahçe kapısı otomasyon fiyatları kapınızın tipi, seçeceğiniz motor ve marka tercihine göre değişir. Başlangıç olarak bahçe kapısı fiyatları 500$ gibi rakamlardan başlar.

Bu konuda ücretsiz olarak keşif ve bilgi isteyebilirsiniz.

Otomasyonlarının Bakımı

Bahçe kapılarınızı uzun süre kullanmak için; genel bakımlarını yaptırmak gereklidir. Genel bakımlarda motor incelenir ve bakımı sağlanır.

Bahçe kapısı motorları genel olarak elektrik arızaları, motor yanması ve dişli kırılması gibi sorunlar yaşayabilir.

Sizde bu durumlardan biriyle karşı karşıya kalırsanız bizi arayabilirsiniz.

Bahçe kapısı sistemlerinde; Bft, Nice ve Uzakdoğu üretim ürünleri kullanmaktayız.

bahçe kapısı çizim bahçe kapısı örnek

Yapılan Referans İşlerimiz

bahçe kapısı 01 bahçe kapısı 02 bahçe kapısı 03 bahçe kapısı 04 bahçe kapısı 05 bahçe kapısı 06
Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı