0212 258 72 51
0542 679 33 22

Bariyerler

Düzen sağlamak için birçok kural ve bu kuralları uygulamak için birçok ürün kullanılmaktadır. Özellikle çoğalan araç trafiği ile başa çıkmak için ışıklar, hız sınırlamaları, park düzeni gibi belli başlı kurallar konulmaktadır. Kalabalık alanlarda geçiş sistemlerinin düzenli ve kontrollü bir şekilde sağlanması için en etkili uygulama bariyerler sayesinde gerçekleşmektedir.

Bariyerler tek bir komut ile çalışmaktadır. Hızlı ve etkili bir kontrol sistemi olmasının yanı sıra kolay kullanımı sayesinde anlık müdahale ile çözüm bulunan en etkili sistemdir. Bariyerler genel olarak otopark, bina girişleri, kamu alanları girişleri ve araç kontrolü yapılması zorunlu bölgelerde kullanılmaktadır. Araç takibi ve ziyaretçi takibi için son derece etkili olan bu sistem farklı uzunluklarda ve farklı materyallerden üretilmektedir. Plastik veya paslanmaz çelik gövdeden tasarlanan bariyerler zor hava şartlarına dayanıklı olarak üretilmektedir. Temel olarak indirme ve kaldırma işlemi için komut verilen bariyerlerin hızlı olması araç trafiğinin yavaşlamamasını sağlamaktadır. Performansları kullanılan malzeme, üzerinde bulunan motor hacmi ve ebatına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bariyer yerleştirilmek istenen alanın oldukça geniş olması durumunda iki yönlü olarak bariyer yerleştirilebilmektedir. Bu sisteme efendi – köle sistemi denmektedir. Bu sistemde istenilir ise tek yönlü giriş için her iki bariyerde aynı anda kaldırılabilir. Çiftli bariyerleri dilerseniz de bir yöne giriş, diğer yönü çıkış olarak kullanabilirsiniz. Özellikle araç takip sistemi ve ziyaretçi kabul işlemi gibi kayıt işlemleri sağlanan girişlerde bariyer sistemi istenilen düzenin kurulması için muhteşem bir araç olmaktadır. Bariyerin bağlı olduğu motora ilave edilecek batarya ile güç kesintisi sırasında sistemin halen işleyebilir halde olmasını sağlayabilirsiniz.

Yönetim için kullanılan butonlar bariyerin yanında olabileceği gibi, kulübe veya danışma gibi yakın binalara yerleştirilmektedir. Bu sayede hiç kımıldamadan bariyerler tek tuşla harekete geçecektir. Güvenlik sistemlerinin olmazsa olmazı haline dönüşen bariyerler özellikle kalabalık alanlarda araçların hızlarını azaltmaları konusunda etkili olmaktadır. Düzen sistemine büyük katkı sağlayan bariyerler bakıma ihtiyaç duyan ürünler değildir. Uzun süreli kullanım amaçlanarak tasarlanan bu ürünler istenilen ebatlara uygun olarak tasarlanarak tüketiciye sunulmaktadır. BR otomatik kapı sistemleri firması olarak sizlere sunduğumuz bariyer çeşitleri ile her zaman müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı