Beşiktaş-Ortaköy

Beşiktaş fotoselli kapı servisi

Beşiktaş, İstanbul’un denize kıyısı olan, tarihi dokular ile bezenmiş güzel bir ilçemizdir. Boğaza ve Üsküdar’a olan cephesi ile sahil kenarında gösterişli kıyıları mevcuttur. Tarihi dokusuyla Beşiktaş ilçemizde Sinan Paşa Camii, Ortaköy Camii, Yıldız Korusu, Çırağan Sarayı, Yıldız Sarayı ve daha bir çok tarihi yapı kapsar.

Meydanında olan özel kartal heykeli Beşiktaş futbol takımını temsil eder. Nufüsü yaklaşık olarak 187.000′dir. Beşiktaş’ta 23 tane mahalle bulunmaktadır.

Beşiktaş’ın mahalleleri

 1. Abbasağa
 2. Akatlar
 3. Arnavutköy
 4. Balmumcu
 5. Bebek
 6. Cihannüma
 7. Dikilitaş
 8. Etiler
 9. Gayrettepe
 10. Konaklar
 11. Kuruçeşme
 12. Kültür
 13. Levazım
 14. Levent
 15. Mecidiye
 16. Muradiye
 17. Nisbetiye
 18. Ortaköy
 19. Sinanpaşa
 20. Türkali
 21. Ulus
 22. Vişnezade
 23. Yıldız

Bizde Br Kapı olarak Beşiktaş bölgesinde fotoselli kapı hizmeti vermekteyiz. Beşiktaş ilçemizde yoğun olan mağaza girişlerinde kullanılan fotoselli kapılar zamana zaman arıza vermektedirler. Fotoselli kapıların genel olarka verdiği arızalar; motor problemi, fotosel lamba sorunu ve elektrisel problemlerdir. Özellikle yaz günlerinde klima kullanılması nedeniyle bu arızalar sıkıntıya dönüşebilir.

Fotoselli servisiFotoselli kapı arızalarında kapıya müdahale etmeyip hemen bir yetkili servis çağırıp sorunu giderebilirsiniz. Arızalı olan fotoselli kapılara el ile müdahele etmek doğru değildir. Bu durumda daha fazla zarar görebilirler.

Sizde Beşiktaş fotoselli kapı servisine ihtiyacınız var ise, hemen bizi arayabilirsiniz.

Telefonlarımız:  0212 258 72 51 -0542 679 33 22

 

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>