kadikoy-bahce-kapisi-servisi

Kadıköy bahçe kapısı servisi

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçesidir. İlçenin eski adı olan Kalkedonya’nın körlerin yeri anlamına geldiği sanılmaktadır. İstanbul’un kuruluşuyla ilgili mitte bu isim yer almaktadır.

İlçe sınırları içinde Göztepe (235 m) gibi önemli yükseltiler olmasına karşın, Kayış Dağı ve Çamlıca eteklerinden  Marmara Denizi’ne doğru uzanan hafif dalgalı düzlükler ve taşlı eğimler tüm araziye hakimdir.  Bu oldukça düz arazi üzerinde Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Küçük Moda (Cevizlik) ve Koşuyolu öbür önemli tepe noktalarını oluşturmaktadır.

Kadıköy’de villa girişleri, site girişleri ve özel girişlere bahçe kapısı otomasyonu uygulanabilir. Bahçe kapısında önemli hususlar kapının sağlamlığı , güvenliği ve uygun fiyatlı olmasıdır. Kadıköy’de tecrübeli kadro ve uygun fiyatlarla Bft, Nice markalı bahçe kapısı sistemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>