kadıköy-haydarpasa

Kadıköy fabrika kapısı servisi

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakasın’da yer alan ilçesi. Kadıköy İstanbul’un çok özel ilçelerinden birisidir. Zamana meydan okumuş Haydarpaşa Tren Garı ile Kadıköy’ün ihtişamlı denizi ile muhteşem bir görüntü sunar. Bunun yanında Fenerbahçe takımı ile özdeşleşmiş olan ilçe takımın stadına ev sahipliği yapar. Kadıköy ilçesinde sahilde vapur iskeleleri, otobüs durakları, cafeler ve özellikle Balon Cafe görülmeye değer bir yerdir. Kadıköy’de işyeri merkezleri olarak bir çok yapı da bulunur. Depolar, mağazalar, iş merkezleri ve küçük orta işletmeler.

Genellikle fabrika kapısı olarak depo alanlarında kullanılan kapılar işlevsel olduğundan tercih edilir. Kadıköy’de hizmet veren fabrika kapısı sistemleri üreten firmalar olarak hizmetler verilmektedir.

Fabrika Kapısı Nedir?

fabika-kapisi-tamiriEndüstriyel fabrika kapıları, fabrika depolarında, fabrika giriş ve çıkışlarında kullanılabilen kumanda yada farklı kontrol mekanizmaları kontrol edilebilen otomatik kapı sistemleridir. Fabrika kapılarının rampa – körük sistemleri ile senkron çalışması ile birçok yükleme alanında gönül rahatlığıyla kullanılabilen sistemledir.  Fabrika kapısında önemli olan sağlam, dayanıklı ve güvenli olmalıdır. Ayrıca yalıtım, hız ve tasarruf sağlayarak işletmelere katkıda bulunur.

Fabrika kapıları; sandiviç panel sistem, uygun motor sistemi ve kumanda eden araçlarla rahatça kullabılır. Genellikle verdiği arızalar ise; motor yanması, motor kart bozulması, fotosel bozulması, panellerin zarar görmesi, uzaktan kontrol araçlarının bozulması gibi sorunlarla karşılaşılabilir.

Fabrika kapılarını sizlerin özel istekleri doğrultusunda istenilen boyutlarda ve modellerde yapısına uygun  yataklama seçenekleri  ile uzun ömürlü kullanımı avantaj sağlamaktadır.  Sizin de fabrika kapısı veya teknik servisi ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz.

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>