sarıyer-garaj-kapisi-servisi

Sarıyer garaj kapısı servisi

Sarıyer ilçesi İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir. İki boğazı ve yakın zamanda sonuncu boğazı da çevreleyecek olan ilçe doğa ve denizin ahengi ile çevrilidir. Sahil boyu yalı, villa ve birçok özel müstakil evi barından Sarıyer ilçesinde araba kullanan müşteriler çoğunluktadır. Bu evlerde kullanılan garaj kapıları, bahçe kapıları gibi sistemler çoğunlukla vardır.

Sarıyer ilçesi yaklaşık dört yüz bin nüfusu vardır. Tarihi olarak bir çok yalıya ev sahipliği yapar. Sarıyer; plaj, orman, sahil cafe ve daha birçok güzellikleriyle İstanbul’un en gözde ilçesidir. Sarıyer’de gayrimenkul olarak yatırımlarda çok fazla yapılmaktadır.

İlçemizde bulunan evlerde genellikle kullanılan garaj kapıları zaman zaman arızalar verebilmektedir. Garaj kapıları kullanan müşterilerin genel olarak belirttiği arızalar şöyledir;

  • Garaj kapısı motor arızalanması
  • Elektriksel problemler
  • Panellerin zarar görmesi
  • Kontrol sistemlerinin bozulması
  • Kart yanması
  • Motor darbeleri gibi

problemler yaşamaktadırlar.

garaj-kapisi-tamiriSizde bu problemler karşılaşmak istemiyorsanız garaj kapılarınıza gerekli bakımları yaptırmalısınız. Garaj kapılarında uzun ömürlü sistemler istiyorsak; uygun kalitede paneller, italyan motor sistemleri ve uzman ekiplerce yapılması gerekir. Aksi durumda garaj kapısı sisteminizde problemler yaşayabilir ve uzun ömürlü kullanamazsınız. Sizde uzman ekibimizden detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>