sisli-bahce-kapisi-servisi

Şişli bahçe kapısı servisi

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Şişli alış veriş merkezlerinin ve iş merkezlerinin yoğun olduğu bir ilçedir. Ali Sami Yen stadı bu ilçe sınırları içerisindeydi ve Mecidiyeköy’ün bir parçası haline gelmiştir. İstanbul’un 3 büyük stadyumlarından biri olan Türk Telekom Arena Aslantepe Stadı bu ilçenin sınırları içerisindedir. İlçe tarihi olarak çok eskiye dayanmayan bir ilçe olsa da  Şişli’de tarihi zenginlikler mevcuttur. Mecidiyeköy semt olarak en işlek semtlerindendir. Alış veriş merkezlerinden herkesin ilgisini üzerine çekmiş bir çok alış veriş merkezide burada bulunmaktadır.

Bahçe kapısının kullanım alanları bahçeli müstakil evler, bahçeli binalar hepimizin arzu ettiği villalarda kullanılır. Şişli ilçesinde ise bahçe kapısı kullanım alanları olarak; bahçeli iş merkezleri, okullar ve özel yapılarda kullanılmaktadır. Evinizin, bahçenizin  güzelliği ve güvenliği için tercih edilen bahçe kapısı ferforje bahçe kapısıdır.Dairesel ve yanakayar olarak iki çeşit kapı sistemimiz vardır. Dairesel kapı sistemlerinde geniş alan gereklidir. Yanakayar sistemlerde geniş bir alana gerek yoktur. Bahçe kapılarınız uzaktan açılan otomatik sistemler sayesinde güvenlik açısından içiniz rahat eder. Fotoselli bahçe kapısı sistemleri sayesinde  istenmeyen kazalara neden olmaz.

Bahçe kapılarında genel olarak şu arızala sıralanabilir;

Şişli bahçe kapısı servisi

Şişli bahçe kapısı servisi

Bahçe kapısı motoru arızası,  fotoselli arızası, motor yanmaları, motorun kısa devre yapması,  kremeyer  dişli kırılması gibi problemlerle karşılaşılabilir. Bu arızalarla daha az karşılaşmak için bahçe kapınızın düzenli periyotlarla uzman ekipler tarafından kontrol edilmesi gereklidir.  Bahçe kapısında uzman servisimiz  sizlere daha iyi hizmet  verebilmek için  geliştirilmekte ve yenilenmektedir. Her zaman kalite anlayışı içinde  hizmet eden  şirketimizle iletişime geçip daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>