uskudar-bahce-kapisi-servisi

Üsküdar bahçe kapısı servisi

Üsküdar  İstanbul’un  Anadolu yakasında  yer alan bir ilçedir. İlçenin nüfusu  2013 ADNKS verilerine göre 534.636 kişi olarak tespit edilmiştir. Büyük Çamlıca Tepesi, Üsküdar İlçesi’nin en yüksek noktasıdır. Öbür önemli yükselti 227 m’lik Küçük Çamlıca Tepesi’dir .  İstanbul Boğazına olan sahil uzunluğu 12 km’dir. Üsküdar ilçemizde Çengelköy, Beylerbeyi, Kuzguncuk ve Salacak semtlerinde bulunan bahçeli evlerde genellikle bahçe kapısı sistemleri mevcuttur. Bahçe kapısı sistemleri ile hayatını kolaylaştıran Üsküdar semtililer kapılarda bazı sorunlarla karşılaşabilmektedirler.

Bahçe Kapısı Nedir?

Bahçe kapısı motorlarının en önemli özelliği, ahşap, alüminyum veya ferforje konstrüksiyonlu kapılarının yanakayar ve dairesel olmak üzere otomasyonunu sağlayan mekanizma sistemlerdir. Bu yüzden konutların bahçe ,fabrikaların ana girişlerinde ,kontrollü geçişi sağlamak için kullanılan özellikle tercih edilen bir mekanizmadır. Bahçe kapısı sistemleri kullanılacak kapı modeline göre iki tipe ayrılır. Yanakayar ve dairesel açılır bahçe kapıları olmak üzere bu sistemler uygun motor sistemi ile kullanılırlar.

bahce-kapisi-tamiriBahçe kapıları sistemleri genelde; kremeyer dişli kırılması, fotosel arızası, motor yanması, motor aşınması, elektriksel problemler ve motora alınan darbeler yüzünden arızalar verebilir. Bu durumun önüne geçmek içi basit önlemler alınabilir. Başlıca motora müdahale edilmemelidir, motor darbelere karşı korunmalıdır, elektriksel sorunlarda elektrikle bağlantısı kesilmelidir, kapı arasında eşya unutulamamalıdır. Üsküdar bahçe kapısı sistemleri konusunda hizmet veren firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahçe kapısı motorunun daha uzun ömürlü olması ve arızalanmasının önüne geçmek için periyotlar halinde bakım yaptırmak gerekir. Biz bahçe kapısı motorunun daha uzun ömürlü olması bakım hizmeti, uygun fiyat bahçe kapısı motoru hizmetimizi Üsküdar ilçemizde de sağlıyoruz. Sizde bu konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bookmark and Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>