0212 258 72 51
0542 679 33 22

Fabrika kapıları

Üretilen ürünlerin sevki aşamasında yükleme işlemi için genel olarak fabrika binasının ambar bölümündeki kapılar kullanılmaktadır. Bu bölümde kullanılan kapılar otomatik sisteme sahip açılır kapanır kapılardan oluşmaktadır. Bu sistemin tercih edilme nedenlerinden biri, araç dorsesinin içeri alınabileceği kadar bir kapı açmak ve soğuk havanın içeri girmesini engellemektir.

Fabrika kapıları genel olarak motorlu sistem ile yönetilen panelden veya çelikten üretilen malzemelerden yapılmaktadır. Zincirli sistem, otomatik kumandalı sistem ve butonlu sistem gibi alternatifleri bulunan bu kapılarda talep edilmesi halinde kişilerin girip çıkabileceği kapı bölümü de açılabilmektedir. İstenilen ebatta tasarlanabilen fabrika kapıları, fotoselli olarak tasarlandığından herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için son derece güvenlidir. İsteğe göre tasarlanan modellerde pencere bölümü, ek kapı, sandivç panelden üretim, açılıp kapanma hızı gibi birçok istek kullanıcının isteklerine uygun olarak yerine getirilmektedir. Fabrika kapılarının bir diğer avantajı yer ile birleştiği noktada destekleme sistemi kullanılarak kapının zarar görmesinin engellenmesidir. Panel ve çelik üretimlerinde son kalite ürün kullanılması sayesinde ses ve ısı yalıtımı desteği de sunan bu kapılar sadece fabrikalarda değil aynı zamanda kapalı otoparklarda, depo giriş çıkışlarında ve sığınaklarda da sık sık kullanılmaktadır. Farklı renklerde üretilme imkanı olan bu ürünlerde binanın veya fabrikanın dış yüzeyiyle uyumlu tasarımlar yapılabilmektedir. İçeriden, dışarıdan veya her iki yönden de kumanda sistemi seçenekleri olan fabrika kapılarının tek bir noktadan buton veya kumanda ile yönetim şeklide bulunmaktadır.

Güvenli olması için tek bir yönden kumanda yöntemi seçilebileceği gibi, özellikle hırsızlık gibi uygunsuz durumlar için son derece güvenli olarak tasarlanmıştır. Çeşitli rampa ve yükseltilere uyumlu olarak tasarlanabildiği gibi, yüksekliği de istenilen düzeyde üretilebilmektedir. Montajı kısa sürede gerçekleşen fabrika kapıları dayanıklı malzemeden yapılması nedeni ile sel gibi durumlarda bir bariyer görevi görürken, deprem gibi olumsuz doğal afetlerde kiriş görevi görmektedir. Güvenlik ve sevkiyat konusunda büyük kolaylık sağlayan bu etkili kapılar tamamen tüketicinin isteğine göre tasarlanabilmekte ve kısa sürede monte edilebilmektedir. Görsel açıdan da oldukça hoş görünüme sahip fabrika kapıları uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeden üretilmektedir.

Yönetim için kullanılan butonlar bariyerin yanında olabileceği gibi, kulübe veya danışma gibi yakın binalara yerleştirilmektedir. Bu sayede hiç kımıldamadan bariyerler tek tuşla harekete geçecektir. Güvenlik sistemlerinin olmazsa olmazı haline dönüşen bariyerler özellikle kalabalık alanlarda araçların hızlarını azaltmaları konusunda etkili olmaktadır. Düzen sistemine büyük katkı sağlayan bariyerler bakıma ihtiyaç duyan ürünler değildir. Uzun süreli kullanım amaçlanarak tasarlanan bu ürünler istenilen ebatlara uygun olarak tasarlanarak tüketiciye sunulmaktadır. BR otomatik kapı sistemleri firması olarak sizlere sunduğumuz bariyer çeşitleri ile her zaman müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Fabrika kapıları

Otomatik Fabrika Kapılarının Genel Özellikleri

Fabrika Kapısı Servisi

Uzman ekiplerimizce var olan fabrika kapınızda olan sorunlar giderilir. Genel olarak elektriksel problemler, yataklama problemleri ve panellerin zarar görmesi şeklinde fabrika kapılarında sorunlar oluşabilir. Hernangi biriyle ilgili sorun yaşarsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Fabrika kapıları

Yapılan Referans İşlerimiz

fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları fabrika kapıları
Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı