0212 258 72 51
0542 679 33 22

Garaj Kapıları

Araç sayısının günden güne çoğaldığı şu dönemde otopark sistemleri binaların sığınak olarak kabul edilen bodrum bölümlerinde konumlandırılıyor. Bu ölü alanların daha kullanışlı hale getirilmesinin getirisi olarak en çok tercih edilen garaj kapı sistemleri ise tamamen açılabilen ve yine yerden tasarruf sağlayan stor ve yekpare garaj kapıları kullanılarak elde ediliyor.

Birçok araca bir arada park imkanı sağlayan garajların dışa veya içe açılır kanatlı kapılar ile kullanılması park esnasında araca zarar verirken, aynı zamanda giriş çıkış esnasında araçtan inerek müdahale ve kazalara sebep olabilmektedir. Garaj kapılarında yeni uygulama olan otomatik sistemli kapılar kumanda ile müdahale imkanı yaratmıştır. Araçtan inmeden tek tuşla açılabilen ve aynı şekilde tek tuşla kapanabilen bu sistem hayatı kolaylaştıran bir teknolojidir. Asma kilitler ile kullanılan diğer kapı seçenekleri araç güvenliğini riske atan bir sistem olması nedeni ile yerini stor ve yekpare sistemine sahip kapılara bırakmıştır. Bu sistemler sadece içeriden müdahale ile açılabilmesinin yanı sıra ayrıca kumanda ile müdahale ile çalıştırabilmektedir. Dekorasyon açısından da etkili bir görsele sahip olan bu iki kapı türünün dış mimariyle olan uyumu sayesinde hem kullanım, hem görsel açıdan karlı bir sistem sağlanmış olur. Stor garaj kapıları genel olarak dışarıdan parçalı şekilde görünen ve açılış esnasında üst tavan noktasında birbirine bağlı tırnaklar sayesinde mükemmel bir şekilde toplanan yapıya sahiptir. Yekpare garaj kapı sistemi ise tüm kapının otomatik bir sistem ile bütün olarak tavana yükselmesi ve yatay konuma geçmesi yöntemi ile çalışmaktadır. Her iki sistemde elektrik kesintisi halinde elle müdahale imkanına uygun olarak tasarlanmaktadır. Üretildikleri malzeme itibari ile zorlu hava şartlarına uygun olarak tasarlanması sebebi ile uzun süre kullanım sunmaktadır. Elektrik kesintisi sonrasında eğer ki kapı açık durumda ise otomatik olarak kendiliğinden ani olarak çalışmaz bu güvenlik sayesinde herhangi bir kaza meydana gelmesi önlenmiş olur.

Garaj kapıları zamandan, yerden tasarrufun yanı sıra dış cephenin görseli açısından büyük avantajlar sunar. Güvenliği üst düzeye taşıyan bu ürünü istenilen ebatlarda ve renk seçeneklerinde tercih etmeniz mümkündür.

Yapılan Referans İşlerimiz

garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı garaj kapısı
Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı