0212 258 72 51
0542 679 33 22

Konut Tipi Kepenkler

Estetiği ve güvenliği bir arada sunan konut tipi kepenkler son dönem dış dekorasyonun vazgeçilmez parçaları arasında yerini almıştır. Farklı renk ve boyutlarda tasarlanabilen kepenk seçenekleri genel olarak alüminyum malzemeden üretilir ve güvenlik açısından oldukça etkilidir.

Balkon kapılarında camlarda ve istenilen her türlü açılır sistemde kullanılabilen konut tipi kepenkler kullanılan malzeme sayesinde ışık kontrolü ve aynı zamanda dış etkenlerden korunma faktörünü beraberinde sunar. Farklı renklerde tasarlanabilmesi sayesinde dış dekorasyonda görsel açıdan da hoş görünüm sağlayan kepenkler sert malzemeden olması sayesinde uzun yıllar kullanım sağlar. Çift yönle döndürülebilme özelliği sayesinde ışığın istenilen düzeyde içeri girmesine hizmet eden bu sistemde tamamen yukarı kaldırma ve indirme seçeneği mevcuttur. Özellikle güneş ışığının içeri girmemesinin istenildiği anda tam olarak sızdırmazlık olanağı sunar. Sadece tek kanat olarak tasarlanabilmesinin yanı sıra çift kanat pencerelerde ayrı ayrı tasarımlar da mevcuttur. Temizliğinin son derece kolay olduğu kepenkler tamamen kapatıldıktan sonra çift yönden rahatlıkla silinebilmektedir.

Konut tipi kepenkler mevcut pencerelerde herhangi bir tadilat uygulanmadan üstüne monte imkanı sunmaktadır. Güvenliği üst düzeye taşıyan, yağmur ve güneş ışığı gibi etkenlerin cama ulaşmasını engelleyen kepenk sistemleri özellikle boydan boya camlarda ve balkonlarda sık olarak kullanılmaktadır. Dış cephenin renginde seçilebilen bu ürünlerin plastik kollu yönetim sistemi olduğu gibi evin içinden kumanda sistemi ile yönetilen seçenekleri de bulunmaktadır.

 

Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı