0212 258 72 51
0542 679 33 22

Mağaza Kepenkleri

Galvanize Kepenkler

Dönemin tasarımlara göre ihtiyaçlarının farklılaşmasının nedeni öncelikli olarak güven ve uzun soluklu kullanımdır. Mağaza kepenkleri bu konuda tasarlanmış ve amacına en uygun şekilde kullanılan özel ürünlerin başında gelmektedir. Bu türdeki kepenkler kumanda sistemi ile çalışmakta ve güvenliğin üst düzey sağlanmasına hizmet etmektedir.

Daha önceki dönemlerde asma kilitli ışık alan veya alüminyumdan üretilen farklı kepenkler kötü niyetli kişiler tarafından farklı yöntemler kullanılarak çeşitli mağduriyetlere neden olabilmekteydi. Bu olumsuz duruma çözüm olmasının yanı sıra içerideki ürünlerin gün ışığına maruz kalmasını da engelleyen mağaza kepenkleri otomatik sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Kumanda ile yönetilen bu sistemlerde kısa sürede açılma ve kapanma durumu sağlanır. Elektrik kesintisi yaşanması durumunda elle müdahale edilebildiği gibi yarım açık, tam açık veya tam kapalı şekilde kulanım sağlanabilmektedir. Mağaza kepenkleri genel olarak katlanır ürünlerden tasarlanmaktadır. Alüminyum veya profilden üretilen kepenkler zor hava şartlarına dayanıklı olabilmesi için çift kat boya yapılarak imal edilmektedir. Bulunduğu mağazanın dış etkenlerden etkilenmesini önlediği gibi ısı ve ses konusunda etkili bir sistem olarak çalışmaktadır. Kepenk sistemlerinde aralıksız veya ışık aralıkları bırakılarak üretilen çeşitler bulunmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri içerisinde ışık aralıklı sistemler kullanılmakta olup, dış mağazalarda aralıksız olanlar tercih edilmektedir.

Mağaza kepenkleri güvenlik, ısı, ışık duyarlığı ve kullanım kolaylığı gibi birçok olumlu etkeni sizlere sunar. Tek bir tuş ile güç uygulamadan kepenk açma ve kapatma işlemini sağlayabilirsiniz.

 

Yapılan Referans İşlerimiz

mağaza kepenkleri mağaza kepenkleri
Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı