0212 258 72 51
0542 679 33 22

Pvc Hızlı Kapılar

Ekonomik kapı sistemleri arasında özellikle sevkiyat yapan firmaların ve fabrikaların tercihi olan hızlı pvc kapılar oldukça kullanışlıdır. PVC branda ile imal edilen bu kapılar ısı kaybını önlerken aynı zamanda rüzgar ve diğer dış etkenlere karşı koruyucu olarak kullanılmaktadır. Tamamen dayanıklı malzemeden üretilmesi sayesinde uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır.

Hızlı PVC kapılar isminden de anlaşılacağı gibi yapısının hafif olması sayesinde oldukça hızlı hareket eder. Bu sayede sürekli sirkülasyon olan depo ve fabrika ambar çıkışlarında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. İstenilen renk ve ebatlarda üretilebilen kapılara talep edilmesi halinde şeffaf bir gözetleme penceresi konulmaktadır. Katlamalı ve rulo olan iki türü ile üretilen hızlı pvc kapılar buton veya kumanda ile yönlendirilebilmektedir. Sensör sistemi bulunan bu sistemde güvenlik üst düzeyde sağlanabilmektedir. Fabrikanın veya deponun dış boyasına uygun olarak istenilen renkte tasarlanabilmesi estetik açıdan oldukça hoş görünüm sağlar. Alt kısımda ve yanlarda bulunan metal parçalar tamamen eksiz olarak imal edilmektedir. Herhangi bir güç kesintisinde elle müdahale imkanı bulunmaktadır.

Donanım ve kullanım açısından oldukça elverişli olmasının yanı sıra ekonomik olan hızlı PVC kapılar yaygın olarak kullanılmaktadır. Sık açılıp, kapanmaya uygun olarak tasarlanmış olması uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır. İstenilen ebatlarda tasarlanabiliyor olması sayesinde tek veya birkaç parça şeklinde üretim imkanı sunmaktadır. İçeriden kilitlenebilir özelliği sayesinde güvenlik sağlayabilmektedir. Hızlı kapanır olması sayesinde içerideki sıcak havanın daha az dışarı çıkmasını sağlayan bu sistem sayesinde sadece ısı kaybını önlemekle kalmaz ayrıca kişilerin veya araçların içeri girmesi engellenmiş olunmaktadır. Depo içerisine girmemesi gereken tüm dış etkenlere karşı koruma sağlaya bu sistemi büyük veya küçük tüm çıkışlara uygulayabilirsiniz.

 

 

Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı