0212 258 72 51
0542 679 33 22

Pvc Şerit Perdeler

Güvenlik olduğu kadar ısı, ses, izolasyon ve hijyen açısından kullanılan kapılar, jaluziler ve pvc perdeler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Genel olarak kullanım amacı hijyen olan pvc perdeler büyük ve küçük ebatlarda isteğe bağlı olarak tasarlanabilmektedir.

PVC şerit perdeler belirli şerit boyutlarında ve kalınlıklarında tercih edilebilmektedir. Genel olarak 3-4-5 mm kalınlığı ile tasarlanan perdelerin en genişliği ise 20-30-40 cm kadar olmaktadır. Üreticiye değişkenlik gösteren perdelerin en önemli amacı bölümler arasında ayraç olarak kullanılmasıdır. Bu sistemde hem bir perdeleme sağlanırken, aynı zamanda hijyen de sağlanabilmektedir. Hastanelerde, soğuk hava depolarında, diğer depo alanlarında ve bu tür tüm sirkülasyon yaşanan yerlerde kullanılan pvc şerit perdeler haşerelerin bu noktalar girmesini engellemek sıcak veya soğuk havanın giriş çıkışını kesmek, içerinin görünümünü bulanıklaştırmak ve normal kapının yerine daha kolay geçilebilir bir sistem sağlamak için tercih edilmektedir. Ürünün kalitesine, kalınlığına ve yüksekliğine bağlı olarak sabitlik derecesi değişen pcv şerit perdeler son derece kullanışlıdır. Doğal afet veya yangın durumlarında geç tutuşan ve ateşin yayılmasını engelleyen içeriği sayesinde oldukça etkili bir sistem  olan şerit perdeler kolay temizlenir ve yenisi ile değiştirilmesi kısa sürede sağlanır sistemlerdir. Yüksekliği istenilen yerde kullanım için tasarlanabilmektedir.

Son zamanlarda bir değer kullanım alanı soğuk hava depolu araçlardır. Bu araçların kapılarının açıldığı anda sıcak havanın depoya dolmasını ve hava değişikliğinin içeride bulunan ürüne ulaşmasını engellemek ve kesmek için tercih edilmektedir. Ekonomik olmasının yanı sıra kullanım açısından oldukça kolay olan pvc şerit perdeler yıpranması halinde sadece şeritleri değiştirilerek sistemi sabit kalarak kolaylıkla yenilebilir. Tüm ebatlara uygun olarak tasarlanabildiği gibi farklı renk seçenekleri de bulunan bir üründür.

ÖZELLİKLERİ ve SAĞLADIĞI FAYDALAR

Yapılan Referans İşlerimiz

pvc şerit perde
Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı