0212 258 72 51
0542 679 33 22

Rampa Körük Sistemleri

Hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler arasında yer alan rampa – körük sistemleri yükleme ve boşaltma yapılan her alanda hizmet vermektedir. Özellikle market depoları, fabrikalar, malzeme ambarları ve diğer tüm araçlara yükleme ve boşaltma yapılan noktalara uygulanabilen bir sistemdir.

Rampa ve körük sistemi farklı türlerdeki ve yüksekliklere sahip araçlara kolaylıkla yükleme yapabilmek amacı ile tasarlanmıştır. Yükleme kapısının hemen ön kısmına tasarlanabilen teleskopik rampa sistemi en kullanışlı ve en profesyonel olan sistemdir. Kumanda sistemi ile çalışan bu sistem sayesinde araç bu rampanın üzerine oturtulur ve kapının tam dorseye oturma şekline kadar yükseltilir. Bu sayede içerideki malzeme düzayak bir sistem ile yüklenebileceği gibi forklift türü araçlarda dorse bölümüne rahatlıkla girip, çıkabilirler. Bu rampanın dışında eklenti olarak kullanılan ve kriko yöntemi ile yükseltilebilen manuel bir rampa modeli de bulunmaktadır. Bunların dışında birçok rampa çeşidi bulunmaktadır. Genel amaç daha hızlı ve daha güvenli malzeme taşınmasıdır. Teleskopik sistemde aracın herhangi bir şekilde kaymaması için şeritler bulunur. Bu sayede araç bulunduğu noktaya tutunur. Aynı şekilde diğer rampa modellerinde de çeşitli tutunma veya kaymayı engellemeye yarayan sistemler yer alır. Bir yükseltiye ürün uzatmak ve araca yerleştirmek yerine bu sistemler ile yapılan yüklemelerde büyük zaman avantajı sağlanmaktadır. İşletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan personel ve zaman tasarrufu konusunda oldukça etkili olan bu sistemler kısa sürede monte edilebilmektedir.

Rampa ve körük sistemleri sadece kolaylık bakımından değil, ayrıca insan gücü ve güvenlik bakımından da oldukça avantajlıdır. Sürekli indirme kaldırma işlemi yapılmaması sayesinde iş kazası riski azılırken aynı zamanda az personel ile çalışma imkanı sağlamaktadır. Tüm ebatlarda tasarlanabilir olması farklı araçların sevki sırasında kullanıma imkan sunmaktadır.

Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı