0212 258 72 51
0542 679 33 22

Sac kepenk sistemleri

Güvenlik sorunlarının giderek çoğaldığı ve sürekli yeni bir sistem ile korunmaya çalıştığımız şu yıllarda özellikle işletme sahiplerinin dükkan ve mağaza gibi işletmelerini olumsuz durumlardan korumak için tercih ettikleri en etkili yöntem saç kepenk sistemleri olmaktadır. Dükkanların kapalı olduğu anlarda tamamen dış camın kepenk sistemi ile kapatılması soygun ve kaza gibi olasılıkların faturasının engellenmesi için etkili olmaktadır.

Alarm sistemleri, güvenlik kameraları ve kepenk sistemleri tüm bu önlemlerin alınma nedeni öncelikli olarak güvenliktir. Bir dükkan veya mağazanın güvenliğinin vazgeçilmez ürünü ise saç kepenk sistemleridir. Ekonomik aynı zamanda oldukça etkili olan bu sistem sayesinde dışarıdan müdahale ile içeriye girilmesi önlenebilmekle birlikte aynı zamanda içerinin görünümü de engellenebilmektedir. Dayanıklı malzemeden üretilmesi sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Farklı renklerde tercih edilebileceği gibi zamanla yıpranma durumunda veya dış dekorasyona uyum sağlaması için yağlı boya ile boyanabilmektedir. Kolay açılan ve aynı şekilde kolay kapanabilen bu sistemi yarım açık şekilde durdurma imkanına sahip olabilirsiniz.

Galvariz saç malzemeden üretiliyor olması kepenk sisteminin daha uzun ömürlü kullanımı açısından oldukça önemlidir. Işık almıyor olması sayesinde içeride ışık görmemesi gereken tüm ürünlerinizi koruyabilirsiniz. Genel olarak dış mekan dükkanlarda tercih edilen bu ürünü parçalı veya büyük parça olarak tasarlanmasını tercih edebilirsiniz. Her türlü cam ve kapı boyutuna uygun olarak imal edilen ürünün firmanıza veya dükkanınıza karşı oluşabilecek saldırılardan veya kazalardan korunmak için güvenle kullanabilirsiniz. Mallarınızın güvenliği ve sizin de içinizin rahat etmesini sağlayacak saç kepenk sistemleri ekonomik olan bir sistem olması sayesinde sık tercih edilmektedir. Kapalı konumdayken su püskürterek temizlenebilen kepenkler paslanmaz malzemeden üretilmesi sayesinde rahatlıkla her an yıkanarak temizlenmeye uygundur.

Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı