0212 258 72 51
0542 679 33 22

Sineklik Sistemleri

Doğanın güzel yanları olduğu gibi biz insanları rahatsız eden etkenleri de olabilmektedir. Birlikte yaşadığımız haşerelerin evlerimize girmesi bizi son derece rahatsız eder. Bu durum ile başa çıkabilmek adına tasarlanan sineklik sistemleri oldukça etkili ve sağlıklı ürünlerin başında gelmektedir.

Sineklik sistemleri kolay kullanılan ve tüm alanlara uygulanabilen bir sistemdir. Farklı renklerde üretimi olan bu ürünleri istediğiniz ebatlarda satın alabilirsiniz. Balkon kapıları, boydan boya camlar veya küçük havalandırmalar her türlü haşerenin veya sineğin girebileceği ortamlarda kullanabileceğiniz sineklik sistemleri tek veya birden fazla kanat şeklinde üretilebilmektedir. Sabit sineklikler olduğu gibi katlanır sistemli sineklik modelleri de bulunmaktadır. Kapanma ve açılma işleminin sadece ittirerek ve çekerek sağlanabiliyor olmasının yanı sıra su ile yıkanması oldukça kolay yıkanma imkanını sunmaktadır. Sineklik sistemleri sağlık açısından olumsuz bir madde içermemek ile birlikte sizlerin sağlığını ve konforunu korumak için tasarlanmıştır. Profil doğramaların üzerine direk monte edilebilen sineklik sistemleri istenildiği anda kolaylıkla sökülebilmektedir. Son dönemlerde sadece camlarda değil, ev kapılarında da sineklik sistemleri uygulanmaktadır. İçeri girebilecek tüm haşerelerin kapının dışında kalmasını sağlayan bu sistem oldukça makul fiyatlar ile sunulmaktadır. Evin dış dekorasyonuna veya iç dekorasyonuna uyumlu renklerde tasarlanabildiği gibi koyu renk seçenekleri ile ışığı kırma olanağı da sağlamaktadır.

Sineklik sistemleri zararlı sinek ve benzeri haşerelerin evinizin içine girerek sizi rahatsız etmesini engeller. Kolay temizlenir ve uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Evinizin tüm pencerelerinde ve dış kapılarında uygulayabileceğiniz sineklikleri ayrıca bölüm ayırma aparatı gibi de kullanabilirsiniz. Ev içi dekorasyonlara farklı bir bakış açısı getiren sineklikler koyu renkleriyle odaların belirli bölümlerinde dekor amacı ile kullanılmaktadır. Genel kullanım amacı haşerelerden korunmak olan bu ürünü en küçük veya büyük ebatlı pencerelere rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı