0212 258 72 51
0542 679 33 22

Tente sistemleri

Konforlu ortamlar yaratmak için tasarlanmış tente sistemleri manuel ve otomatik seçenekleri ile tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra boyutlara sahip olan tenteler mekanlara şıklık katmaktadır.

Bahçelerde, verandalarda, teraslarda, cafeler de ve diğer tüm açık alanlarda kullanılan tente sistemleri mekanların havasını değiştirirken güneşin ve diğer tüm dış etkenlerin rahatsız edici durumundan korunmak için kullanılmaktadır. Temizliği son derece kolay olan tentelerin kullanımı da bir o kadar kolaydır. Yıkanarak temizlenebilen tente sistemleri elle sarılabilen sistemler ile üretilmesinin yanı sıra kumada sistemi ile kendiliğinden toplanabilen sistemler ile de tasarlanmaktadır. Üstü kapatılacak alanın büyüklüğüne göre üretilebildiği gibi tek veya birden fazla parça olarak da üretilebilmektedir. Genel olarak açık renklerde tercih edilen tenteler dış dekorasyonun tamamlayıcı bir parçası haline gelmiştir. Sadece güneşten veya yağmurdan korunmak için değil küçük ebatlarda sadece görsel açıdan farklılık yaratmak içinde tercih edilmektedir. Özellikle çizgili modeller bu dekorasyonların ayrılmaz bir parçasıdır. Bunların dışında cafelerde ve restoranlarda tentelerin üzerine firma ismi uygulanması en sık kullanılan tente modeleri arasında yer almaktadır. Geniş alanlarda otomatik kumanda ile yönetilebilen sistemlerin kullanımı oldukça yaygındır. Renk, boyut gibi seçeneklerin olmasının yanı sıra aşağı eğimli veya dik olarak uzayan tente modelleri de bulunmaktadır. Binalara monte edilen sarma bölgesi zorlu hava şartlarında tenteyi üstün düzeyde korur. Kullanılan malzeme sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanan bu ürünler cafelerin ve restoranların dışarıda hizmet verebilmesine olanak sunmaktadır.

Yazın en güzel anlarının tadını çıkartmak yerini güneşten kaçmayı yeğleyenler için tasarlanan tente sistemleri ekonomik bir konfor imkanı sunmaktadır. Özellikle son dönemde kapalı alan kısıtlamalarına karşı en etkili çözüm olarak görülen tenteler sayesinde rahatlıkla sohbet edilebilecek ortamlar yaratılabilmektedir. Tentelerin çadır ve benzeri kumaşlardan tasarlanıyor olması kolay temizlenir ve katlanır olmasına olanak sunmaktadır. Özellikle çadırdan üretilen tenteler sadece güneşli havalarda değil, aynı zamanda yağmurlu havalarda kullanım içinde oldukça uygundur. Son zamanların en yaygın olan tente malzemesi ise belirli aralıkları şeffaf pencerelerden oluşan tentelerdir. Hem güneşi keserken, hem de belirli düzeyde ışığın içeri girmesini sağlayan bu tente çeşidi oldukça dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Tenteler istenilen uzunlukta ve genişlikte üretilebilmektedir. Hızlı bir şekilde monte edilen tenteler yüksek tahribata maruz kalmadığı müddetçe sağlıklı bir şekilde çalışır. Bahçe ve teraslarınızda dekorasyonunuza uygun renklerde ve ebatlarda tente çeşitlerini tercih edebilir, şıklığı evinize taşırken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından korunmayı başarabilirsiniz. Kullanımı ve temizliği son derece kolay olan tentelerinize akşam veya sabah saatlerinde hortum yardımı ile tutacağınız su hem tentenizin yıkanmasını hem de bulunduğunuz ortamın serinlemesini sağlayacaktır. Tente sistemleri, görsel açıdan şık bir görünüm ve aynı zamanda keyifli zamanlar için sağlıklı bir ortam yaratan etkili bir üründür.

Tente sistemleri Tente sistemleri Tente sistemleri Tente sistemleri

Yapılan Referans İşlerimiz

tente sistemleri
Katalog

İndir

Hizmetlerimiz

Distribütörlüklerimiz

Paletler


Adres: Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10

Br Kapı Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.

Yukarı